Loading...
Kandidáti HýskováciNaši zastupitelé

2. Ing. Jan Rambousek

O mně

Je mi 38 let. Vystudoval jsem dopravní fakultu na ČVUT v Praze. Dopravě, zejména dopravnímu inženýrství a projektování, se věnuji celý svůj profesní život. Spolupodílel jsem se také na tvorbě územních plánů a studií. Nyní pracuji v mezinárodní firmě jako hlavní inženýr projektu. Mé záliby – zejména cestování a sport všeho druhu v létě i v zimě – jsou nyní značně upozaděny příjemnými starostmi o naše tři děti.

Co pro mě znamená Hýskov?

V Hýskově žili moji prarodiče, můj otec se zde narodil a také já jsem zde s rodiči do 3 let bydlel, než jsme se odstěhovali do Berouna. Nepřetržitě jsem se však do Hýskova rád vracel, zejména za koupáním a pohodou na splavu, abych se nakonec před časem vrátil i se svou rodinou možná natrvalo. Při hledání nového bydliště byly totiž našimi kritérii dobrá dostupnost do Berouna a Prahy, nedaleká příroda a dobrá škola pro naše děti. Hýskov tak byla jasná volba.

Proč kandiduji do zastupitelstva?

Hýskov je skvělé místo, které však plně nevyužívá svého potenciálu výborné lokality, ale také potenciálu svých šikovných obyvatel. Rád bych, aby se toto změnilo k lepšímu, a dospěl jsem k názoru, že nejrozumnějším řešením je se na tom aktivně podílet. Osobně bych chtěl přispět svými zkušenostmi z dopravy i územního plánování, což považuji v období tvorby nového územního plánu obce za velmi užitečné.