Loading...
Kandidáti HýskováciNaši zastupitelé

3. Ing. Kateřina Burešová

O mně

Vystudovala jsem ČVUT v Praze, obor Stavební inženýrství/Management a ekonomika ve stavebnictví. Mé pracovní tempo mě nakonec přivedlo až k úplnému osamostatnení, takže v současnosti vedu malou firmu zabývající se projektovým řízením ve stavebnictví. Ne nadarmo se řídím mottem: Když nemůžeš, přidej víc! Ráda cestuji a mezi mé záliby patří lyžování a snowboarding, hudba, příroda, auta, architektura a design.

Co pro mě znamená Hýskov?

Narodila jsem se v obci Lhota nedaleko Kladna a do Hýskova jsme se s manželem přistěhovali teprve před třemi lety. Do našeho domu a celého Hýskova jsme se hned zamilovali. Baví mě tu veškerá dopravní dostupnost, nádherná příroda a malebná místa, o kterých už psal nejen rodák František Nepil, ale třeba i Ota Pavel. Za relativně krátkou dobu jsem si tu našla řadu přátel a poznala spoustu zajímavých lidí. Po dlouhém pracovním dni tu vždy najdu klid a znovu načerpám energii. Hýskov je zkrátka nyní mým domovem a ráda bych se podílela na jeho dalším rozvoji.

Proč kandiduji do zastupitelstva?

Záleží mi na místě, kde bydlím, a není mi lhostejná jeho budoucnost. Přála bych si, aby byl Hýskov obcí, kde se dobře žije a kde budou šťastně vyrůstat naše děti. Ráda bych do obce vložila část své odbornosti. Jsem schopná přinést systematické a koncepční řešení, jak údržbových, tak i investičních záměrů. Mám zkušenosti se státními i evropskými dotacemi, ať už v oboru dopravy, tak i například v oblasti občanské výstavby. Ráda bych se přičinila o to, aby byla obec moderním, klidným a pěkným místem pro život. V Hýskově jsme vytvořili tým lidí, který dobře spolupracuje při pořádání akcí našeho spolku, máme společné vize a sny. Věřím, že to dokážeme přenést i do zastupitelstva a uděláme pro obec hodně práce.