Loading...
Kandidáti HýskováciNaši zastupitelé

1. Monika Svobodová

O mně

Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Berouně. Nyní pracuji pro mezinárodní firmu a starám se o zákaznickou kvalitu v oblasti Evropy a Blízkého východu. Ale díky mé rodině, a to především dětem, mě to zase táhne zpět k pedagogice. Miluji dobré jídlo a pití, hudbu a především naši krásnou přírodu.

Co pro mě znamená Hýskov?

Jsem rozená Hýskovačka, a i když mě osud odvál na pár let pryč, rozhodli jsme se s manželem pro návrat do Hýskova. Vesnice je totiž krásným místem pro růst a vývoj našich dětí. Břehy řeky Berounky a Křivoklátské lesy dokáží nejednoho očarovat. A my jsme přesvědčeni, že naše okolní příroda, dobří lidé a kvalitní školský systém budou dobrým odrazovým můstkem do života našich synů.

Proč kandiduji do zastupitelstva?

Chtěla bych funkční a přínosné věci v obci udržet, nefunkční a nepraktické pomocí odborníků povznést na vyšší úroveň. Udělat tak z Hýskova krásné, čisté a bezpečné místo, kde budeme chtít svůj čas trávit nejen my, obyvatelé Hýskova, ale i ostatní lidé, kteří budou mít zájem o kulturu, historii nebo přírodu naší obce. Zajímám se o znovuobnovení, připomenutí a ctění tradic, které nám v dnešní uspěchané době mohou nejednou pomoci uvědomit si, že lidskost a přátelství by z našich srdcí neměly na úkor kariéry a úspěchu vymizet. Budu usilovat o správný vývoj dětí v obci. Volnočasových aktivit není nikdy dost a spokojené děti, jsou skvělý základ pro dobře fungující a šťastnou rodinu, a ta je pak základním kamenem pro dobře fungující obec.